Ochrana údajov

Súbory Cookies

Stránka neobsahuje žiadne cookies tretích strán.

Návštevník webu + autor komentáru

Jediný údaj, ktorý spracúvame je pseudonymizovaná IP adresa návštevníka. To znamená, že máme len “zašifrovanú” IP adresu, ktorú nie je možné spätne dohľadať - slúži nám pre porovnávanie autorov komentárov a sledujeme ňou možné útoky na náš server.

Telefónne číslo / Meno používateľa čísla

Účelom nášho fóra nie je zverejňovať osobné údaje, ale poskytnúť návštevníkom relevantné hodnotenie telefónneho čísla. Týmto spôsobom si môže návštevník overiť, či je telefónne číslo, ktoré mu volalo, bezpečné a nie je to len telemarketing.

Komentáre pri telefónnych číslach neobsahujú osobné údaje - keďže však komentáre pridávajú anonymný užívatelia, tak je z času na čas možné, že sa občas osobný údaj (najčastejšie meno možného používateľa telefónneho čísla) v komentári vyskytne.

Za obsah komentára zodpovedá síce jeho Autor, ale keďže je naše fórum moderované, tak sa snažíme osobné údaje z komentárov v čo najkratšej dobe odstrániť. Ak si však všimnete, že komentár obsahuje osobný údaj, môžete komentár priamo nahlásiť (kliknutím na “nahlásiť” pod komentárom), alebo nám môžete napísať na náš e-mail feedback@9x.sk

V prípade, že sa v komentári vyskytuje Váš osobný údaje, tak máte právo po nás požadovať výmaz tohto údaju. V prípade, že nájeme osobný údaj v komentári aj my sami, ihneď ho zmažeme.

Kto je prevádzkovateľ tohto portálu?

Prevádzkovateľom je spoločnosť Infohunt s.r.o. (fakturačné a kontaktné údaje nájdete v sekcií kontakt).

Stále neviete, kto Vám volal?

Tel-zoznam.sk zistí za Vás do 3 minút, komu patrí toto telefónne číslo.

chcem zistiť majiteľa čísla